Bebek Geliyorum Demez
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 53 Görüntülenme

Bebek Geliyorum Demez

Bebek geliyorum demez filmi adından da anlaşılacağı gibi aile yaşamını konu alan bir romantik komedi filmi olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde her insanın başına gelebilecek bir konuyu ele alan filmlerden olan Bebek Geliyorum Demez çok ilgi gören bir film olarak karşınıza çıkıyor. Sıradan bir olaydan yola çıkılan filmde hayalleri olan insanlar da ele alınmıştır.

Bebek Geliyorum Demez Film Özeti
Hayalleri olan ve bunları gerçekleştirmek için kurumsal hayat içinde olan Başak aslında yazar olmak ister ve bunun için çabalar. Kocası Alper ile mutlu bir aile hayatları olan ikilinin bir gün hayatlarında beklenmedik bir şeyler olur. Beste hamile olduğunu öğrenir. Hayatının alt üst olduğunu düşünmeye başlar. Bu konu besteyi hiçte memnun etmez. Bebek olunca hayatında ve hayallerinde pek çok şeyi başaramayacağını düşünen beste ailesi, arkadaşları ve eşi tarafından çok büyük destek görür. Sürprizlerle dolu olan film aynı zamanda duygusal an ve komik olaylar eşliğinde bestenin doğumu için süreç başlamıştır. Beste hamilelik sürecini aşıp ardından hayallerine ulaşabilecek mi?
Birçok kişinin hayatını etkileyecek filmde çok güçlü ve sağlam oyuncular yer almakta. Özellikle anne ve babalar için özel bir anı olarak kalacak kalitede olması açısından izleyiciler tarafından merak ve ilgi ile bekleniyor. Keyifli bir film olması beklenen komedi türünde tüm sinema severlerle buluşuyor.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?